Геша след първата загуба на Балчик у дома: Такъв гол не се допуска и в „А” окръжна група!

12.08.2017 / 20:49 1

Треньорът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов-Геша изрази разочарование от начина, по който са допуснали първа загуба у дома във Втора лига.

Преди минути балчиклии паднаха от Ботев (Враца) с 0:1 на своя стадион.

„Попадението на гостите през първото полувреме не пада и в мач от „А” окръжна група. Имаше фаул за Ботев в тяхната половина. Последва 60-метров пас зад гърба на защитата ни, след който техен играч свали топката към друг и той вкара. Иначе при 0:0 Цветан Илиев уцели греда, а след почивката Миро Начев пропусна на празна врата. Бяхме плахи през първото полувреме и трябва да си извлечем поуки. След почивката заиграхме по-добре, имахме положения, но не успяхме да изравним”, заяви за Петел Геша.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!