Голаджия повежда атаката на ФК Спартак

04.08.2016 / 14:34 8

Голмайсторът на старшата възраст на Спартак 1918 през миналия сезон – Милен Бабаджанов, ще води атаката на ФК Спартак в Североизточна „В” група. Милен вече тренира със спартаклии на „Локомотив”.

Както е известно, Спартак 1918 се преименува във ФК Владислав на 14 юни, а на 22 юли съдът прекрати дейността на  клуба и го обяви в несъстоятелност.

„Синът ми си тръгна от водения от Иван Петров клуб, след като разбра, че няма да има мъжки тим. Бе на проби в Калиакра, но му казаха, че ще играе рядко. Радвам се, че стана така, защото впоследствие избра най-правилното решение и премина във ФК Спартак, който е припознат от публиката за свой. Разбира се, тук никой не му гарантира титулярно място. Той трябва да се бори за него. Милен има огромно желание да е полезен на отбора и да вкарва голове на стадиона, където започна като дете в Спартак – „Локомотив”, заяви за Петел бащата на играча Билян.

Милен Бабаджанов е на 19 години. Играе като централен нападател и крило. След като започва с футбола в Спартак, е бил две години в юношите на Славия, а после е преминал и през школата на Черно море.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама