Голям бой край Варна на най-светлия празник! Един в болница

26.05.2016 / 11:25 2

На 24.05. т.г., около 20:30 часа, е получен сигнал за сбиване в партерното помещение на жилищна кооперация, намираща се в гр. Бяла, на ул. «Подводничаря», съобщиха от полицията във Варна.

На място са установени двама мъже – руски граждани, на възраст 35 г. и 53 г. Между двамата възниква конфликтна ситуация, която прераства в саморазправа.

Вследствие на сбиването В.Р. (35 г.) нанася удар в областта на дястото слепоочие на своя опонент, който получава разкъсно – контузна рана на окото и разкъсно контузна рана на клепач, приет е за оперативно лечение в МБАЛ «Св. Анна».

По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. В.Р. е задържан за срок до 24 часа.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
0
Karamel (преди 10 години)
Рейтинг: 20828 | Одобрение: 10403
"Руски граждани" - ако не се сбият като пият, за какво да пият?  
10
0
gradevv (преди 10 години)
Рейтинг: 3141 | Одобрение: 1621
Изпили са по една ракия горница и са си ударили два шамара и хайде в болницата!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама