Голям успех за старшата на Черно море! Талантите на Тошко Каменов стигнаха финал за купата на БФС
Юношите старша възраст на Черно море с футболисти, родени през 1999 и 2000 година, се класираха за финала за купата на БФС. Преди минути варненци биха с 2:0 Ботев в Пловдив и с общ резултат 3:1 стигнаха до двубоя за трофея, където съперник ще им бъде Лудогорец. Отборът от Разград смаза Левски с 5:0 у дома и се класира с общ резултат 9:2.
Финалът е на 12 април.
„Получи се битка, като и двата отбора изтърваха по 2-3 ситуации за гол. През първото полувреме улучихме и гредата. Влад откри с плътен удар по земя, след това те се оголиха и в контрите Калоян Диев пропусна да ги довърши. Това обаче стори в продължението Мартин Дичев. Техният вратар се включи при корнер, ние избихме топката, тя бе поета от Дичев и той дриблира с нея 60 метра към празната им врата, преди да я ритне зад голлиниията“, заяви за Петел треньорът на „моряците“ Тодор Каменов.
Съставът: Ростислав Маринов, Йордан Радев, Емил Янчев, Георги Топалов, Ертан Томбак, Румен Касабов (60 - Калоян Диев), Влад Михайлов, Добромир Добрев, Илиан Илиев (85 – Кристиян Арсовски), Лъчезар Йорданов (75 – Мартин Дичев), Мартин Минчев (65 – Виктор Попов).
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

4
1
