Гонзо показа състава за ЦСКА! С новите си чужденци "моряците" паднаха лошо от Несебър!

08.02.2017 / 15:06 9

Снимка: Булфото

Треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо пусна срещу Несебър състава, който гласи за титулярен за първия пролетен мач на първа професионална лига с ЦСКА на 18 февруари.

Ето 11-те: Шром, Сукуп (10-Даниел Георгиев), Николов, Станчев, Костадинов, Паланков, Цветков, Илиев (капитан), Балджийски, Бакари, Коконов (от 60-ата минута влязоха Ем. Михайлов, Ертан Томбак, Янчев, Добрев, М. Минчев, Пируло, Йосков, Хлупик, Кузма).

Съставът на Несебър: Росен Димитров, Джулиет Али, Нуретин Пюскюлю, Деян Молдованов, Емин Ахмед, Джунейт Яшар, Симеон Баев, Николай Колев, Ерай Карадайъ, Галин Димов, Цветомир Цонков (Стамен Бояджиев, Даниел Стоянов, Иван Стоянов, Жак Пехливанов, Даниел Бенчев, Николай Дамянов).

В проверката Несебър победи Черно море с 4:1 в Слънчев бряг.

Още в 10-ата минута Ондрей Сукуп се контузи и бе сменен от Даниел Георгиев.

В 15-ата минута Бакари откри резултата с нисък удар с левия крак от 12 метра - 0:1.

Минута по-късно обаче Симеон Баев изравни. Той се възполва от груба грешка на вратаря Войтех Шром, измъкна топката откраката му и вкара на празна врата - 1:1.

В 26-ата Бакари от чиста позиция, вместо да скъса мрежата, уцели гредата, а след това удар на Балджийски бе избит от вратаря.

В 37-ата минута след вдигане от корнер Нуретин Пюскюлю се разписа с глава - 2:1.

В началото на второто полувреме пропуски направиха Бакари и Коконов.

В 60-ата минута в игра влязоха всички резерви на Черно море, включително и новите чужденци - чехът Филип Хлупик и испанецът Пируло. От стартовия състав на терена остана само Пламен Николов.

Варненци осъществиха превес, но изтърваха положения и не успяха да изравнят.

В 72-рата минута Ерай Карадайъ вкара нов гол за домакините с техничен удар - 3:1, а в 81-вата Хлупик от Черно море уцели гредата.

В 83-ата минута защитникът Иван Стоянов направи 4:1.