Григор Димитров е девета сила в света

08.10.2018 / 12:17 2

Григор Димитров загуби една позиция в световната ранглиста и е девети в публикуваното днес ново издание на класацията на Мъжката тенис асоциация (АТР). Първата ни ракета не успя да защити точките си от класирането си за полуфиналите в миналогодишното издание на турнира в Пекин.

След като отпадна във втори кръг миналата седмица, Димитров обяви, че ще пропусне състезанието в Шанхай и по тази причина ще загуби още 180 точки в ранглистата. Със сигурност той няма да намери място сред най-добрите осем тенисисти и няма да играе в Лондон, където миналата година завоюва титлата. В днешното издание той бе изместен от Кевин Андерсън от осмото място, а това е и единствената промяна в Топ 10. Рафаел Надал остава лидер, следван от Роджър Федерер, Новак Джокович, Хуан Мартин дел Потро и Александър Зверев.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
10
9
plabov1080 (преди 7 години)
Рейтинг: 48780 | Одобрение: 3990
Със същото темпо до края на годината - извън 20-цата
plabov

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама