Григор Димитров отпътува от Рио
Григор Димитров вече отпътува от Рио. Първата ни ракета напусна с баща си олимпийското село в 17 ч. местно време (23 ч. българско в събота), след като сам преаранжира скоростно пътуването си обратно за САЩ.
Същевременно заминаването на Стефан Христов и неговия треньор Тодор Колев обратно за София ще зависи от състоянието на спортиста. Колоездачът се възстановява след тежко падане в шосейното бягане и в момента е на обезболяващи в стаята си в олимпийското село.
Ако днес има подобрение той ще пътува през Рим с полет, който се очаква на Терминал 2 на Аерогара София в понеделник в 18.05 ч. Окончателното решение обаче ще бъде взето в неделя сутринта бразилско време, съобразно състоянието му.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

4
1
