Григор срещу испанец в Мадрид
30.04.2016 / 14:24 0
Григор Димитров вече знае съперника си в първия мач от турнира „Мастърс 1000” в Мадрид.
Българската звезда в тениса ще играе с представителя на домакините от Испания Пабло Кареньо-Буста, когото победи точно в този град през 2014 г.
При успех Димитров очаква Жил Симон (Фр) или добре познатия в България Маркос Багдатис, а евентуално в трети кръг – шампиона Анди Мъри (Шот).
В квалификациите при жените в Мадрид Цветана Пиронкова загуби 2:6, 6:4, 2:6 от Моника Пуч (Пуерто Рико).
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

