Гришо се класира за Вашингтон, където ще мери сили с Даниел Еванс

05.08.2023 / 15:09 2

снимка Булфото

За полуфинала във Вашингтон се класира Григор Димитров. За мястото си той дори не се наложи да играе, тъй като опонентът му Юго Умбер се оттегли заради контузия. В битка за място на финала Димитров ще срещне Даниел Еванс.

За разлика от българина, британецът трябваше да изиграе два мача и отстрани последователно Александър Шевченко и Франсис Тиафо без да загуби сет. Двамата тенисисти са се срещали пет пъти помежду си до момента, а балансът е 3:2 победи за Григор, за когото това е първо класиране в тази фаза на надпреварата в американката столица. Последният им мач е през 2020 година на турнира на твърди кортове във Виена, когато Димитров губи с 1:2 сета. По-рано през същия сезон обаче Григор спечели срещата им на АТП Къп, предаде Нова тв.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
1
4
cron1 (преди 2 години)
Рейтинг: 134225 | Одобрение: -18070
Браво! Пожелавам му успех! Усмивка
Марио Кроненберг
1
0
Hot Chocolate (преди 2 години)
Рейтинг: 492 | Одобрение: 12
Добре бе хора.Предполагам всички сте учили журналистика или Българска филология.Толкова ли няма един редактор да види ,какво се пише?В случая да обърне внимание на заглавието.
https://www.youtube.com/watch?v=4DwEni2N_-A

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама