Грузия и Чехия не успяха да се победят на европейското

22.06.2024 / 17:57 0

Кадър: Диема

Грузия и Чехия завършиха 1:1 в двубой от група F на европейското първенство по футбол в Германия.

Жорж Микаутадзе даде аванс на "кръстоносците" след точно изпълнена дузпа в добавеното време на първото полувреме. Чехия успя да изравни в 59-ата минута чрез Патрик Шик.

След спечелената точка Чехия продължава да бъде на 3-то място, докато Грузия, който също има една точка в актива си е на последната 4-та позиция заради по-лошата си голова разлика. Двата отбора ще се надяват на силен резултат в последния кръг, ако искат да прогресират напред в турнира.