Хандбалистите на Спартак на финал
01.04.2017 / 20:35 0
Хандбалистите до 19 години на Спартак се класираха за финала в държавното първенство. Варненци надиграха Добруджа с 29:19 (15:11) и ще спорят за титлата с Локомотив (ГО). Финалът е утре от 13,30 часа в „Спортпалас”.
Както се очакваше, спартаклии завършиха първи в групата си, след като днес предобед спечелиха и третия си мач, този път срещу „Левски” с 28:17.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

