Хандбалният „Спартак” с равен у дома

07.11.2020 / 20:21 0

Снимки: ХК „Спартак”

Хандбалистите на „Спартак” и „Чардафон” (Габрово) завършиха 27:27 (15:13) в среща от държавното първенство за мъже, играна в залата на Първа езикова гимназия във Варна.

„Заради кадровите проблеми, имах малко състезатели и ограничен избор за състава. Но момчетата се справиха прекрасно и извлякохме максимума. Доволен съм от играта и в двете фази, а в защита бих отличил играта на вратаря Николай Петров”, каза за „Петел” треньорът на варненския тим Веселин Станков.

Голмайстори за „Спартак”: Живко Димов и Георги Стоянов - по 8, Здравко Славов – 5, Александър Николов – 3, Мартин Тодоров - 2, Милен Жеков – 1.

Спартаклии имат 5 точки и заемат пето място в класирането.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама