Хандбалният „Спартак” спечели турнира „Тодор Хънков”

13.09.2020 / 16:13 0

Снимки: ХК „Спартак”

Хандбалният „Спартак” спечели за първи път турнира „Тодор Хънков”, който се проведе за шести път поред в Бургас.

На финала варненци победиха „Локомотив” (ГО) с 22:19 (9:10) в зала „Младост”.

„В 17-ата минута изоставахме с 5:10, но от там до края бяхме на висота и заслужено триумфирахме. Не позволихме на съперника да вкара гол до края на първото полувреме, а през второто поведохме и поддържахме непрекъснато преднина от 2, 3 и 4 гола. Горд съм с момчетата, горд съм с тяхното представяне в целия турнир.”, заяви за „Петел” треньорът на победителите Веселин Станков.

За първото място спартаклии бяха наградени с купа и златни медали, а отделно взеха и три приза.

Йордан Попов бе избран за най-добър защитник, Веселин Станков – за най-добър треньор, а отборът получи и наградата за „феърплей”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама