Хандбалният Спартак остана извън Топ 4

01.03.2020 / 16:54 0

След като в последните две години завършваше в Топ 4 и спечели бронзови медали, хандбалният Спартак остана извън голямата четворка в настоящото първенство на „А” група за мъже.

Варненци изгубиха от Чардафон с 25:27 (13:12) в Габрово и вече нямат шанс да спорят за медали.

„10 минути преди края водехме с 24:21, но не издържахме. В последната минута резултатът бе равен, но получихме два безответни гола. Причината да не завършим в Топ 4 е непостоянството ни през сезона.”, заяви за „Петел” наставникът на спартаклии Веселин Станков.

В последните си два двубоя от редовния сезон Спартак гостува в Хасково и приема Пирин Гоце (Делчев).

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама