Хандбалният Спартак удари Осъм с 30:25

06.03.2021 / 19:26 0

Снимки: ХК Спартак

Хандбалният Спартак (Варна) победи с 30:25 третия в класирането на мъжкото първенство Осъм (Ловеч).

Двубоят се игра в залата на Първа езикова гимназия в морската столица. Възпитаниците на Веселин Станков изоставаха с два гола на полувремето - 15:17, но с по-стабилна игра през втората част успяха да стигнат до успеха. Най-резултатен за домакините бе Йордан Попов.

"Като цяло добър мач за нас, играхме от първата до последната минута. Имаше определени ситуации през първото полувреме, където не успяхме да реагираме, но след почивката с по-добра игра и повече късмет ги победихме", заяви за "Петел" треньорът на Спартак Веселин Станков.