Херо е новият старши треньор на Арда

06.09.2021 / 15:33 1

Снимка: Сайт на Арда

Един от прогресиращите футболни отбори в България, който наскоро остана без спосор, обяви важна новина.

Новият старши треньор на ПФК Арда е Димитър Димитров-Херо. Доайенът на треньорите в България се завръща, след като прие предложението на спортния директор на клуба Ивайло Петков.

Димитров ще изведе утре след обяд отбора на Арда на първа тренировка. Част от неговия екип ще бъде Георги Чиликов, заедно с Емил Кременлиев, Тодор Попов и Антон Дончев. 

Димитър Димитров ще бъде представен на официална пресконференция утре 7 септември от 16:30 на "АРЕНА АРДА", след което от 17:45 часа ще проведе тренировка на стадиона в Момчилград.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
3
ССС (преди 4 години)
Рейтинг: 5539 | Одобрение: 629
Този е като хиените. Надушва мършата и се намесва веднага. Обикновено от него не се очаква нищо значимо. Заема бройката Ст.Тренер. След 3-4 месеца напуска. Арда е потъващ кораб, спасение няма.
Който лъже, на въже.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама