Играчът на мача Панайотов: Тази награда е за целия отбор, показахме мъжество

24.10.2020 / 22:41 0

Кадър и видео: Диема Спорт, Vbox7.com

Авторът на победния гол за Черно море срещу Левски - Васил Панайотов, бе избран за Играч на мача.

Васко игра на високо ниво, а след като направи 2:1, логично не се зарадва, тъй като е играл за Левски.

Панайотов сподели огромното си задоволство, след като реализира победното попадение и сподели, че червеният картон е изкарал сериозна реакция от футболистите на Илиан Илиев, като той посвети победата на изгонения в края на първото полувреме Илиев-младши.

„Тази награда е за целия отбор. Влязохме много зле в мача, особено първите 2:0 минути, но след червения картон си казахме, че трябва да покажем характер и успяхме в крайна сметка“, започна полузащитникът пред камерата на Диема Спорт, цитиран от gong.bg.

„В съблекалнята си казахме доста неща и никой в отбора не се предава. Направихме го и за малкия Джуниър, той показа много емоции. Той показа емоционална реакция, но това е нормално, той е млад футболист, гори във всеки мач и се радвам, че постигнахме и за него този успех. Радвам се, че Черно море най-после има победа на „Герена“ след 62 години.

Чувствам се изключително добре на този терен, израснал съм в този клуб и емоцията е страхотна за мен. Левски имат добри млади футболисти и добър потенциал, надявам се да имат повече успехи в следващите мачове“, завърши опитният полузащитник.