Илияна Йотова: Трябва да видим кои са поръчителите на полицейското насилие

15.08.2021 / 21:11 0

Снимка Булфото

"Петел" продължава да следи какво се случва след публикуваните кадри за полицейско насилие срещу протестиращи.

Вицепрезидентът Илияна Йотова призова вътрешната проверка по случая с полицейското насилие по време на протестите от миналото лято да продължи, за да се стигне до истинските му поръчители.

Пред БНТ тя изрази опасения, че полицаите, които се виждат на кадрите, ще се превърнат в изкупителна жертва. Процесът трябва да стигне до онези високи нива, които са позволили да се заплашват протестиращи, подчерта Илияна Йотова.

Озверялото лице на една отиваща си власт - това, според вицепрезидента, се вижда от кадрите. Не бива да спираме дотук, трябва да видим кои са поръчителите, категорична е Йотова, пише frognews.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама