Има пострадали Българи при влаковата катастрофа в Гърция

01.03.2023 / 11:28 0

Кадър: "Нова телевизия"

Има пострадали Българи при влаковата катастрофа в Гърция. Те са двама и са приети в болница в Солун, съобщи "Нова телевизия", позовавайки се на информация от МВнР.

Дипломатическото ни представителство е в контакт с местните служби и указва съдействие на пострадалите български граждани.

Тази нощ две композиции – пътническа и товарна, се удариха челно край Лариса. Жертвите и ранените са десетки.

Ударът е бил много силен и първите няколко вагона на пътническия влак са дерайлирали. По данни на местните власти първите два вагона са почти напълно унищожени, след като били обхванати от избухналия пожар. Жертвите са най-малко 36, според "Ройтерс". 

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама