"Има такъв народ" прати покана за преговори до три от петте останали партии в парламента

21.07.2021 / 19:52 1

Снимка: Булфото

Ръководството на "Има такъв народ" прати писма, с които кани на среща три от петте останали партии в парламента. Те са били пуснати до лидерите на БСП, "Изправи се БГ! Ние идваме" и Демократична България.

На този етап единствената партия, която не е получила покана е ГЕРБ, съобщи БГНЕС, без да уточнява директно дали сред поканените са и представителите на ДПС.

Днес удари първият звънец за новото 46-о Народно събрание, а новите 240 народни представители положиха клетва. Юристът Ива Митева от ИТН поема за втори път председателството на парламента. Тя бе избрана с гласовете на ИТН, Демократична България, Изправи се БГ! Ние идваме! и ДПС.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
2
ПраБългарин (преди 5 години)
Рейтинг: 78090 | Одобрение: -28475
Тоше, помниш ли сергей как целуваше доган на площада, вие с Карата скоро няма ли да се прегърнете публично или да изчакаме да мине малко време, да утихне напрежението и да забравим кой какво е обещавал предизборно?

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама