Инцидент на Черни връх, вдигнаха медицинския хеликоптер
05.07.2025 / 13:36 0
Булфото
Сигнал за човек в безсъзнание на Черни връх е подаден днес към Планинската спасителна служба от граждани. На мястото беше изпратен медицински хеликоптер, предаде bTV.
Пострадалият е на 33 г., като страда от диабет. Хоспитализиран е в Окръжна болница, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ. Към момента все още не е ясно какво е състоянието на пострадалия, допълниха от телевизията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

