Ива Дойчинова: Неудобно ми е да гледам Народното събрание

31.01.2025 / 11:55 0

кадри Нова нюз, Народно събрание 

редактор Веселин Златков

Изпитвам силно неудобство да гледам Народното събрание, това заяви журналистката Ива Дойчинова по Нова нюз. Изказването ѝ беше свързано с общото ниво на повечето депутати, но по-конкретно с поведението на Венко Сабрутев от ПП-ДБ, който вчера замери председателят на парламента доц. Наталия Киселова с правилника.

„Да хвърляш правилника поставя въпроса какво правиш ти там”, така тя коментира случая. Дойчинова беше категорична, че българският парламент е по-очакванията на повечето българи.

Журналистката коментира също, че младите хора у нас са културни, грамотни и се интересуват от световни теми. „Българската политика ги отвращава и дистанцира”, подчерта Дойчинова.

Тя подчерта, че голяма част от лидерите говорят на диалект, който би бил обиден и за третокласник. Според нея много от политиците се стремят към груобст и кресливост, за да влязат в скандалните новини и така да повишат популярността си.

От това, което се случва в Народното събрание се забавляват само кръга от политици, които са в него, заяви Ива Дойчинова.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама