Иван Христов за волейболистите: Само да не ги счупим тези момчета

29.09.2025 / 16:50 0

кадър Нова телевизия

редактор Веселин Златков

Продуцентът и водещ Иван Христов предупреди за опасност, свързана с успеха на българските волейболисти на световното. „Само да не ги счупим тези момчета. Да не стане същото с Григор Димитров, който не може да си гледа живота и приятелката, защото нашия народ му се възхищава и го ругае постоянно”, това коментира той в „Пресечна точка” по Нова телевизия.

Иван Христов коментира също, че както ни обединяват успехите в спорта, можем да имаме 5-7 национални приоритета, които да не зависят от политиката.

Той не пропусна да се пошегува с провалите на българския национален футболен отбор, като заяви, че Владо Николов трябва да направи 10-11 момчета и да ги даде на футбола ни.

„Това беше личен успех на волейболистите, аз бях чичака на канапето пред телевизора. Това трябва да е ясно, както и че приятелката на Гришо не е националното ни гадже. Склонни сме да правим такива обобщения”, това допълни Симеон Колев, който също участва като седмичен коментатор в предаването, заедно и с певицата Деси Добрева.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама