Иван Найденов след зрелищния успех в Суворово: Спартак 1918 е готов за „В” група!

29.04.2017 / 16:56 12

Отборът на Спартак 1918 надигра като гост Суворово с 4:3 в зрелищна контрола. Домакините поведоха, но Симеон Симеонов и Георги Бербенков изведоха варненци напред с 2:1, преди бившият играч на спартаклии Станислав Иванов да изравни в края на полувремето. След почивката друг бивш спартаковец – Денислав Андреев, направи 3:2 за суворовци, но гостите стигнаха до пълен обрат с попадения на Джамил Джамил и резервата Радослав Радев за 3:4.

„Доволен съм от играта ни във втора поредна контрола с отбор от трета дивизия. С представянето си показваме, че сме готови да играем във „В” група от август”, заяви за Петел наставникът на Спарнтак 1918 Иван Найденов.

Съставът на варненци: Георги Георгиев, Георги Щерев, Вилиян Денчев, Мартин Киров, Джамил Джамил, Симеон Николов, Динко Динков, Ивайло Русев, Владислав Георгиев, Симеон Симеонов, Георги Бербенков (Даниел Друмев, Диян Моллов, Радослав Радев, Денис Гюрешчи, Игор Викторович, Микаел Асад, Венелин Колимечков).