Иванчева се регистрира за изборите и обяви: Нищо не върви в България – инфаструктура, икономика, здравеопазване, образование

17.02.2021 / 20:04 0

Снимка: Булфото, архив

ПП "Общество за Нова България" заедно с платформата Зелен Младост на Десислава Иванчева внесоха над 3000 подписа за регистрация за предстоящите парламентарни избори, които ще се проведат на 4 април.

Специално пред телевизия "Евроком" Десислава Иванчева разказа за приоритетите, които поставя на първо място в битката й за парламента.

„Ще се борим за независим съд и правов ред, тък като тук е проблемът на България. Нищо не върви в България – инфаструктура, икономика, здравеопазване, образование. По всички статистики България е на последно място“, каза Иванчева.

Пред камерата ни тя сподели, че вероятно ще оглави листата на 23-ти многомандатен избирателен район.

Бившият кмет на район Младост в София категорично отхвърля възможността за каквато и да е коалиция с ГЕРБ и техни патерици.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама