Ивайло Маринов подготвя таланти за държавното по бокс през март

Снимка "Петел"
Първата изява за годината на боксьорите на Ивайло Маринов ще е през март на държавното първенство за ученици в Петрич. Както "Петел" писа, легендата на бокса отново се върна към треньорската професия и подготвя талантите в едноименния си варненски клуб от началото на годината.
Много съм доволен от старанието и влагането в заниманията на всички. Дано всичко около пандемията се развива добре и датите за първото ни състезание през март да останат. Още не съм решил колко боксьори ще изпратя в Петрич, тъй като вътрешната конкуренцията в няколко категории в клуба е голяма, заяви за "Петел" олимпийският шампион.
Ивайло Маринов разкри още, че е подсигурена нова пълна екипировка за неговите състезатели и благодари за съдействието на Диян Вълев.
Съобщете ни, ако видите грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .
Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg