Иво Инджев: Много държави днес ни завиждат за посещението на Зеленски

06.07.2023 / 18:04 6

Редактор: Юлия Георгиева, кадър бТВ

Посещението, което се случва днес в България, на много държави по света им се иска да беше при тях. Но се случи на нас. Щеше да е необичайно, ако не бяхме научили от чуждите медии с близо година закъснение, че именно България е спасила в първия етап на войната Украйна с най-необходимото, от което е имало нужда, за да се защити от внезапната руска агресия. 

Това коментира пред бТВ журналистът Иво Инджев. 

Това посещение е важно за нас, защото това поставя страната ни в един отбор на държавите в света, в които се цени свободата, държавните граници, демокрацията. А във вътрешен план - че беше подкрепено евро-атлантическото мнозинство в България, което са вперени очите на целия демократичен свят. Зеленски не отива на случайни места. Избира си да ходи в страни, които той определя като важни за каузата, к оято Украйна защитава с кръвта си, посочи той.

Енергийната зависимост на България от Русия е конкретната цел на Кремъл спрямо нас. А ние можем да я отхвърлим. Днес беше направена истинска стъпка към това да сме независими, коментира той.

 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
4
0
Серж (преди 2 години)
Рейтинг: 229534 | Одобрение: 45999
Агентът на ДС Инджев си заработва парсата...:devil:
2
5
MrVain (преди 2 години)
Рейтинг: 3936 | Одобрение: -619
Обичайните еднокнижници пак се "изказаха" в коментарите.
3
2
cron1 (преди 2 години)
Рейтинг: 134731 | Одобрение: -18184
Завист за посещението на просяка ли? Да, бе! Ухилен
Марио Кроненберг
5
3
KRISTINCHO (преди 2 години)
Рейтинг: 42255 | Одобрение: -20
Дрън, дрън та пляс.
Нищо добро не те чака, ако в двора ти влезе КОМУНИСТ, ЦИГАНИН или КОЗА.
6
4
kris (преди 2 години)
Рейтинг: 544006 | Одобрение: 102026
Полека бе, ще си настъпиш езика, Минджев......?
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
5
3
ас (преди 2 години)
Рейтинг: 168340 | Одобрение: 26035
и за какво точно трябва да ни завиждат???? да не би случайно майка тереза да е посетила стараната. щото ас видях само един дебил който даже нямаше уважението да се облече подобаващо като държавен глава на посештение в чужда държава.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама