Ивонне Рей прекръсти Иво Аръков в "Муха в супата"

05.06.2025 / 20:21 1

Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ

Мамаситата от "Биг Брадър" Ивонне Рей прекръсти Иво Аръков на Руков в "Муха в супата". Като рукола на италиански, обясни тя.

Тази вечер тя и останалите популярни лица в кулинарното криминале, сред които певицата с кадифен глас Прея, актрисата Петя Кюпова, бизнесменът Даниел Бачорски, музикалният ром, който забавлява цяла България с цветистия език и бурен темперамент – Георги Марков и майката, домакиня Мирослава Профирова, която смая цяла България с воля и издръжливост в „Игри на волята“, трябва да приготвят меня, вдъхновено от Граф Дракула.

Шеф Манчев изисква от участниците страшни чинии – с три кървави основни ястия. Вкусът винаги е от значение, но днес бонус точки ще се раздават и за визия. Платата трябва да изглеждат страшни, зловещи и „по вампирски кървави“. В какви огнени и вулканични отбори ще бъдат разпределени звездите и ще има ли сблъсъци по време на готвенето в кухнята?

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
1
ПраБългарин (преди 1 годинa)
Рейтинг: 77949 | Одобрение: -28446
Тая грозотия е мъж.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама