Издирват извършителката на катастрофата на пътя Пловдив - Карлово

Снимка: Trafficnews.bg
27-годишната Антония Лукова от Калояново е обявена за национално издирване. Според полицията, в действителност тя е шофирала колата, предизвикала верижната катастрофа между селата Труд и Граф Игнатиево. По неофициална информация издирваната има богато досие от нарушения на пътя, съобщава Trafficnews.bg
По-рано днес Районната прокуратура в Пловдив разкри истинския извършител на катастрофата. Свидетелски показания и записи от видеокамера са предотвратили опита за подмяна на шофьора, който предизвика тежкия пътен инцидент. Събраните до момента материали от охранителни камери показват, че катастрофиралият джип е бил управляван от млада жена, а не от мъжа, който се представя за виновник за катастрофата.
пострадали в мелето разказаха, че водачката е се е опитала да прехвърли вината върху свой приятел. Той самият е пристигнал на мястото на инцидента с такси. Трима души остават в болницата след инцидента на пътя Пловдив-Карлово, при който пострадаха 8 души, между които и 4 деца.
Съобщете ни, ако видите грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .
Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg