Излязоха подробности за тежката катастрофа в Пловдив в събота вечерта

29.06.2025 / 09:40 1

кадри: Нова тв

Кола помете трима пешеходци в Пловдив в събота вечерта. Инцидентът стана около 20:45 ч. в тунела под централната поща на ул. „Гладстон”. Пострадалите са сирийски бежанци с временен статут у нас. Единият от тях е в болница със счупени крак и ръка. Другите двама са прегледани и освободени за домашно лечение.

Шофьорът загубил контрол над колата и се качил на тротоара, където блъснал хората, чакащи на спирка на градския транспорт. От удара пейката на спирката изхвърчала на метри, а бетонна преграда е била изкъртена, предава Нова тв.

Водачът е на 35 години от град Садово. Той пътувал със съпругата и двете им деца. Шофьорът не е употребил алкохол или наркотици, показали направените му тестове. Мъжът е български гражданин, но свидетелството му за управление на МПС е от друга държава, каза в ефира на „Събуди се” комисар Мария Ботева.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
0
kris (преди 1 годинa)
Рейтинг: 643129 | Одобрение: 127249
БМВ пак.....Не случи тая марка на шофьори бееее.....! А книжка от Германия предполагаме знаем много добре кои ги взимат.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама