Изтекоха компрометиращи снимки на Живко Коцев

07.04.2024 / 13:08 6

Кадри Нова тв и Facebook

След като вчера съдът остави в ареста шефката на Агенция "Митници" Петя Банкова и Стефан Димитров - син на бившия директор на Агенцията по рибарство и аквакултури, в публичното пространство изтекоха снимки, показващи главния секретар на МВР Живко Коцев и обвиняемия Стефан Димитров в обща компания, предава NOVA. Снимките бяха публикувани в социалните мрежи и от разследващия журналист Слави Ангелов.

Кадрите показват настоящия главен секретар на МВР Живко Коцев, който е в обща компания с обвинените за контрабанда баща и син Стефан и Марин Димитрови. На една от фотографиите присъства и бившия МВР шеф Бойко Рашков, който е в компанията на Стефан Димитров, Марин Димитров и Живко Коцев.

Познанството на Живко Коцев и Бойко Рашков със Стефан и Марин Димитрови не е доказателство за съпричастност на главния секретар към евентуално извършено престъпление. В публикацията си в социалните мрежи Слави Ангелов посочва, че разследващите журналисти знаят много повече, отколкото казват. И "ако разследващите журналисти кажат малка част от това, което знаят, то те носят наказателна отговорност".

Припомняме, че от прокуратурата твърдят, че Стефан Димитров е използвал контактите си на високо държавно ниво, за да поддържа контрабандни канали. Включително връзките си с Петя Банкова. От публикуваните снимки си личи, че притежателят им разполага с тях и в хартиен формат и всъщност снимките, които виждаме са снимки на оригиналните фотоси. Потърсихме коментар от журналиста Слави Ангелов, но към този момент телефонът му е изключен.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
cron1 (преди 2 години)
Рейтинг: 163274 | Одобрение: -23791
Всички са овързани като свински черва...
Марио Кроненберг
4
0
Off Road (преди 2 години)
Рейтинг: 60025 | Одобрение: 14165
ППДБ - няма думи с които да се опише честността ви. Ще борим корупцията, а?
3
0
Радостин (преди 2 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Що не са с мотика или на работа в завода ами все на софри или под чадър ?
Всеки да си получи заслуженото !
4
1
ас (преди 2 години)
Рейтинг: 168336 | Одобрение: 25991
явно с тези снимки са го накарали да си подаде оставката.
4
0
Радостин (преди 2 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Малей, яли , пили, прали кючека и КРАЛИ. Ай, в затвора и по-бързичко!!!
Всеки да си получи заслуженото !
6
0
kris (преди 2 години)
Рейтинг: 638354 | Одобрение: 126049
Хан Аспарух бил награден да слезе на Земята  за седмица и да види какво става с държавата която е създал....Връща се същата вечер, а Господ го пита ЗАЩО....? Ханът му  казва : Оставих кон до коня, юнак до юнака, а виж сега – магаре до магаре, бандит до бандита.....!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама