Извънредно! Шеф на общинско предприятие загина мистериозно

27.07.2018 / 19:38 0

60-годишен мъж е открит мъртъв в дома си в село Пороище, съобщават от ОДМВР-Разград, пише Дарик.

Това е станало в късните следобедни часове днес, сигналът в полицията е подаден от съпругата му. Предполага се, че мъжът се е самоубил със законно притежаваната от него ловна пушка.

По случая се води разследване.

От полицията потвърдиха, че починалият е директорът на Общинско предприятие „Ученическо столово хранене и почивно дело”-Разград Ненчо Димитров. Здравословни проблеми са сред предполагаемите мотиви да посегне на живота си.

Димитров спечели конкурс за поста преди близо две години. Преди това е работил като зам.-директор и секретар в Регионален център по здравеопазване-Разград и главен секретар в Регионалната здравна инспекция.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама