КЛОШАР ПОБЪРКА АПТЕКАРКИ ДО ШИШКОВАТА ГРАДИНКА, НЕ МУ ДАЛИ СПИРТ ДА ПИЕ

12.08.2013 / 18:12 0

Клошар вдигна скандал в аптека в центъра на Варна, защото не получи желания от него спирт, който да употреби за пиене. Алкохоликът, който бил от групичка, която се събира в района на Шишковата градинка, се появил при фармацевтите в ранния следобед и поискал да си купи „дневната доза“, но те му отказали. 

След като се видяло, че този път ще остане без спирт, клошарят започнал да вика, да обижда и заплашва и да буйства. Аптекарките се видели в чудо и повикали полиция, за да се справи с разбеснелия се клиент. Служителите на реда реагирали бързо и конфликтната ситуация била овладяна без по-сериозни последствия. 

От аптеката казаха, че групичката, от която бил и разбеснелият се клошар, редовно се опитвала да си купува спирт. Разреден с вода, той е обичайното питие за алкохолици, които нямат пари да си купят нещо друго. Фармацевтите обаче са наясно с опасностите за организма, които носи подобен „коктейл“, и затова често отказват да продават спирт на хора, за които е ясно как ще го използват. 

Обичайни посетители на Шишковата градинка пък коментираха, че от компанията там имало само един, който пиел разреден спирт. По техни думи прякорът му бил Кмета, който обаче следобед отсъстваше от обичайното си място по пейките.

Снимка Днес+



Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама