Как премина нощта в Гърция и Турция след адския трус?
Две жертви, близо 400 ранени и тежки материални щети след мощния трус
Вълни с височина 1,5 м са се образували след силното земетресение в Егейско море. Това съобщават турски медии, които цитират данни на Дирекцията за управление при бедствия и извънредни ситуации.
Според сеизмологичната обсерватория „Кандилли“ вълните са навлезли на 100 метра навътре на турска територия. В едно от пристанищата край Бодрум са пострадали близо 60 малки кораба и лодки. Над 350 души са получили медицинска помощ в курорта, 25 от тях остават под медицинска грижа.
Две жертви, близо 400 ранени и тежки материални щети. Това е равносметката след труса в Гърция и Турция. 6,7 по Рихтер блокираха остров Кос и курорта Бодрум. Районът продължи да се люлее в десетки вторични трусове. Най-силният от тях е бил с магнитуд 4.8./ Нова тв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

