Какъв жест само! Феновете на "Борусия" (Дортмунд) отвориха домовете си за гостите от Монако (Снимки)

12.04.2017 / 14:32 0

Привържениците на Борусия (Дортмунд) и Монако продължават да впечатляват света с начина, по който реагираха на разтърсилия футболния свят инцидент с автобуса на германския отбор.

Гостите от Франция изразиха съпричастността си, като започнаха да скандират "Дортмунд, Дортмунд" на "Сигнал Идуна Парк". Впоследствие домакините пък организираха кампания "легло за гостуващите фенове", за да осигурят място за нощувка на привържениците на Монако, които трябваше да удължат престоя си с още 24 часа, тъй като двубоят бе отложен за днес, пише Sportal.bg.



С хаштаг #bedforawayfans в социалните мрежи феновете предлагаха и търсеха места за нощувка. От френския клуб оповестиха, че ще върнат по около 80 евро на всички привърженици, които са останали още една нощ в Дортмунд.

Букмейкърът bwin дава предимство на домакините с коефициент 1,57 за техен успех. Равенството е оценено на 5,00, а победа за гостите е със ставка 5,50.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама