Какво ще строят на кръстовището на ул. „Вяра“ и бул. „Цар Освободител“ във Варна?

26.10.2015 / 17:15 9

Снимки: Росен Добрев

Разкопаха немалък парцел на кръстовището на ул. „Вяра“ и бул. „Цар Освободител“. Теренът се намира между блок 133 и 136 в кв. „Младост“, но не е ясно какво ще се строи там.

Точно срещу него се прави още една лента на бул. „Цар Освободител“. Информацията ни от пресцентъра на общината и зам.-кметът на район „Младост“ Евгени Дянков е, че изравненият терен също ще се използва за разширението.

 По думи на работниците обаче на мястото ще бъде изграден паркинг. Въпреки че те не са надежден източник на информация, предвид квадратната форма на парцела е напълно възможно да излязат прави. 

От местната власт, обаче, отрекоха да знаят за изграждането на нов паркинг.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама