Камен Алипиев призна в ефир защо му викат Кедъра

03.05.2019 / 09:59 1

Редактор: Иван Гошев

e-mail: [email protected]

Кадър: Нова Тв

Спортният журналист Камен Алипиев-Кедъра даде интервю за „На кафе” по Нова Тв. Той разкри как се е родил култовият му прякор и как се справя без шофьорска книжка.

Ето част от това, което заяви Алипиев:

„40 години минаха, откакто нося този прякор. Аз много си го харесвам, това е библейско дърво.

Как се роди прякорът ми Кедъра? Това е дълга история, която е свързана с опитите ми да играя баскетбол преди години. Явно съм приличал на дърво, защото всички предложения за прякор бяха свързани с екзотични дървета в учебника по география за шести клас, като балбатберингова ела и бутилково дърво.

Какво е мъж без шофьорска книжка? Ами кедър. Не съм само аз, много хора нямат шофьорска книжка. Липсва ми, ако трябва да изляза от София. В София не ми липсва, защото се чувствам свободно, не лягам под колата, не търся паркомясто, не се мъча за сини и зелени зони, не купувам винетки, е правя го от време на време за дъщеря ми, която е шофьорът вкъщи. Просто моето семейство нямаше шофьорски книжки, нямахме кола и не ми липсва.

Как е градският транспорт? Аз ходя пеша. Но градският транспорт става все по-добър. Дори може да си зарежеш телефона, тъй като има юесби портове...”

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама