Капитанът на Черно море: Кошмарното начало ни провали в Разград!

02.05.2017 / 08:53 2

Извелият Черно море с капитанската лента срещу Лудогорец Стефан Станчев смята, че лошото начало в Разград е предопределило изхода на мача, спечелен от домакините с 4:0.

"Мачът беше изигран по най-лошия начин за нашия отбор. Второто полувреме бяхме много по-надиграни от Лудогорец, а не получихме гол. През първото получихме шокиращите за мен четири гола, направихме много фрапантни грешки. Младите футболисти трябва да видят колко много работа се полага. Тези тънките неща, от които получихме четири гола, са най-важните във футбола. Футболът вече е бизнес и ако се погледне Лудогорец какъв бюджет има, при тях при раздяла влизат още по-добри играчи. Ние нямаме толкова дълга скамейка. Едно момче днес направи дебют, друго дебютира като титуляр.

Капитанската лента е един жест, който ме радва. Ние гоним нашата цел, която е четвъртото място.За мача с Левски нагласата не е толкова различна - излизаме за победа", завърши Станчев, пише Sportal.bg.