Капитанът на Черно море Даниел Димов: Планът ни се изпълни в голяма степен

07.12.2019 / 20:43 0

Снимка: Sportal.bg

Бранителят на Черно море Даниел Димов бе доволен от равенството 1:1 при визитата на Лудогорец. Защитникът е на мнение, че до голяма степен замисълът на тима се е изпълнил.

"При тези 90 минути планът ни се изпълни в голяма степен, като офандивна част второто полувреме не се получиха много нещата, но резултатът донякъде е справедлив, тъй като знаем, срещу кой играем и къде.", коментира за Диема Спорт Димов.

"С оглед, че не сме практикували тази схема, но се получи добре, за защитниците е добре, тъй като сме с човек повече и сме по-близо, но ощетяваме атаката. Имаме още един мач докрая, трябва да го изиграем на ниво, искахме да победим, имахме доста наказани и контузени, но се справихме добре", добави още бранителят на Черно море.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама