Каракачанов: Този модел на управление няма да доведе България до нищо добро

19.06.2023 / 19:00 8

Снимка Булфото

Позабравен политик привлече вниманието върху себе с това, което каза.

Почетният председател на ВМРО Красимир Каракачанов заяви в ефира на Би Ти Ви, че ПП-ДБ и ГЕРБ-СДС са в коалиция, колкото и те да не го наричат така. 

"Това е един безпринципен модел, който няма да доведе България до нищо добро. Това е едно мнозинство, което трябва да реши едни проблеми свързани с местните избори, защото тези избори са важни за партиите в тази коалиция. Те ще държат МВР, ще държат и другите структури, които трябва да гарантират честността на изборите. Ще упражнят този контрол, за да наслагат свои хора за кметове и общински съветници", заяви той.

По думите му управляващите били удобни и на външнополитически фактори заради войната в Украйна. „Когато тази война свърши, те ще станат излишни. Тази коалиция по интереси ще приключи, това време няма да е много далеч. Това ще е времето, когато ще се прави следващия бюджет“, каза Каракачанов.

Той коментира и отношенията ни със Северна Македония.

„Това е коалицията, която още в миналия парламент направи националното предателство. Клякането пред така наречения план „Макрон“ е национално предателство. Видяхме последиците. Когато се съгласиш с брутален съсед, който не уважава историята и гражданите си с българско самосъзнание, когато клекнеш и се съгласиш на компромиси - продължаваш да правиш компромиси. Нито една европейска държава не би направила такъв компромис с националния си интерес“, категоричен бе Каракачанов, пише standartnews.com.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
Радостин (преди 2 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Границата ти що е в дупки ? И там взе милиони от Европа, нищо добро и ти не свърши по твое управление, само краде както всички.
Всеки да си получи заслуженото !
2
0
Off Road (преди 2 години)
Рейтинг: 58426 | Одобрение: 13741
Мъчно ми е за вас, Каракачанов и сие, почивайте в мир.
2
4
ас (преди 2 години)
Рейтинг: 168336 | Одобрение: 25991
рекламното лице на била явно забрави че и той беше част от този същия модел на управлвние. защото ние не сме. също така не сме забравили и оня джендър джамбазки който хвърлаще пиратки и вода по премръзнали протестиращи.
1
0
cron1 (преди 2 години)
Рейтинг: 157951 | Одобрение: -22429
Щото вашето управление доведе до едно добро... не ти е работа...
Марио Кроненберг
3
0
kjk (преди 2 години)
Рейтинг: 215187 | Одобрение: 21602
Мумията се завръща!!!
2
0
Марио (преди 2 години)
Рейтинг: 18735 | Одобрение: 3595
Събирай воеводите и да ги мятаме,мама им и боклуци!
7
1
KRISTINCHO (преди 2 години)
Рейтинг: 42460 | Одобрение: -135
Видяхме Каракачанов, докато беше в управлението, до къде доведе България. Сега трябва да мълчи, а да не прави анализи и прогнози.
Нищо добро не те чака, ако в двора ти влезе КОМУНИСТ, ЦИГАНИН или КОЗА.
5
0
MrBean (преди 2 години)
Рейтинг: 226591 | Одобрение: -2169
Да бе да! Не е на чевермето и за това вие на умряло.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама