Катастрофа между бус и тир с пострадал затруднява движението на АМ "Тракия"

25.03.2025 / 14:10 0

Булфото

Движението при 30-и километър на автомагистрала АМ „Тракия“ в посока София е затруднено заради катастрофа между бус и тир, съобщиха от ОД на МВР – София.

Оттам казаха, че шофьорът на буса е пострадал. Той се транспортира към лечебно заведение. По първоначални данни пострадалият е с фрактури по тялото. 

Движението се регулира от служители на полицията. По трасето има допълнителни полицейски екипи. Предстои оглед на местопроизшествието, предаде БТА. 

От Агенция „Пътна инфраструктура“ съобщиха, че движението се осъществява в изпреварващата аварийна лента. 

По-рано днес имаше и катастрофа между два леки автомобила по пътя Самоков – Ихтиман. Няма пострадали движението е нормализирано вече.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама