Като истински приятелки: Първите дами на Франция и България пристъпват ръка за ръка в Евксиноград! (снимки)

25.08.2017 / 11:31 9

снимки Булфото

Бриджит Макрон и Десислава Радева се хванаха за ръка докато заемаха местата си по време на официалната церемония в двореца Евксиноград край Варна, предхождаща срещата на президентите на Франция и България. Първите дами бяха уловени с широки усмивки от фоторепортер на Булфото.

Бриджит Макрон и Десислава Радева по програма днес трябва да посетят Ботаническата градина и Двореца в Балчик. 

Двете президентши се отправят натам веднага след официалната закуска, но точният час на визитата им остава в тайна от съображения за сигурност. Експозицията от кактуси и сукуленти в Балчик е втората по големина в Европа след тази в Монако.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
7
3
Варна (преди 8 години)
Рейтинг: 92131 | Одобрение: 38206
по-скоро като свекърва и снаха, ама коя коя е 
"Защо ние убиваме децата?" - зададе въпроса през 1992 година един сръбски войник и сам отговори на него: "Понеже те някога ще порастат и ще дойдат да ни убият вече възрастни".

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама