Километрична тапа на магистрала Тракия в посока София заради катастрофа

03.08.2024 / 15:21 0

снимка Булфото

Катастрофа причини 10-километрово задръстване в района на 78-ми километър на магистрала "Тракия" в посока София. Това съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР в Пазарджик Мирослав Стоянов.

Той уточни, че сигнал за инцидента е подаден около 13:15 минути. По първоначални данни са се блъснали джип и лек автомобил. По-сериозно е пострадал един човек, който е откаран с линейка в МБАЛ-Пазарджик.

Предстои да се изяснят причините за пътнотранспортното произшествие. 

От образувалото се задръстване вследствие на първия инцидент, има и две по-леки катастрофи, при които са нанесени само материални щети, предаде БТА.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама