Кирил Петков за "Възраждане: Срам! Руският вятър окриля най-екстремните прослойки от нашето население

22.02.2025 / 17:58 5

Булфото

Осъждам остро вандалщината срещу сградата на Европейската комисия в София от Възраждане и техните привърженици!

Това се казва в позиция на съпредседателя на ПП Кирил Петков.

"Руският вятър окриля най-екстремните прослойки от нашето население, водени от хора, които им "продават" фалшиви тези, че еврото е заплаха. Та нали валутният борд означава, че за всеки лев трябва да има евро обезпечение... ама кой ти мисли за тези неща.

Не е виновна корупцията за българската бедност, не е проблем липсата на правосъдие, не са проблем мутрите, които и сега опитват да превземат регулаторите и правосъдните институции. Еврото е проблемът... Няма по-глупава теза от тази, която освен всичко измества вниманието от реалните проблеми и нагаждането на новите калинки в държавните институции. А може би точно това е смисълът на днешната проява.

Подведени от политически хитреци, които използват общите им фрустрации, тези объркани и ядосани хора се обръщат срещу единственото успокояващо нещо в момента - това, че сме част от Европа. А прокуратурата ще се фокусира върху проблемите с едно НПО за Корал, а тук ще стои с широко отворени очи и ще бездейства напълно. Срам!", пише още Петков, предаде БГНЕС.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
4
0
Радостин (преди 9 месеца)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Предателят  Киро  с фалшиво гражданство най-безсрамно се изцепва. Шайката му  трябваше да са в затвора.
Всеки да си получи заслуженото !
7
2
maximin (преди 9 месеца)
Рейтинг: 15621 | Одобрение: 3031
Хърватия е сигналната лампа за'' ползите''
6
3
kris (преди 9 месеца)
Рейтинг: 541490 | Одобрение: 101460
Тоя зализания безродник кой го пита кой номер гащи носи ? Аре, чупката, псе !!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
5
3
гарфилд (преди 9 месеца)
Рейтинг: 61628 | Одобрение: 18898
Ти си срам бе,канадска ливадо.Вземи еврото и го си набутай,някъде.Гняв
6
3
Нане (преди 9 месеца)
Рейтинг: 32309 | Одобрение: 5789
Кирил Петков е в парламента по престъпен начин. Цялата партия в нормална държава трябваше да са клиенти на ДАНС и прокуратурата. Лъжеца влезе да маха Бойко сега го защитава

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама