Киселичков: Ние ще бъдем докрая мотивирани на 100% да оставим Спартак в А група

07.05.2023 / 20:48 0

Снимка: Булфото

Тодор Киселичков води Спартак Варна в днешния мач с Черно море поради наказание на старшията Димитър Димитров-Херо.

„Такава ни е орисията, да участваме в такива спектакли и все нещо се случва и не можем да спечелим. През първото полувреме бяхме малко по неуверени, най вече във владението на топката. Не бяхме концентрирани в самите си действия. Реагирахме със закъснения. Променихме нещата през втората част, вкарахме два гола, даже имаше ситуация да направим 2:2. Поздравявам футболистите, че се раздадоха, както и феновете на тима”, сподели Киселичков, цитиран от Гонг.

"Ние ще бъдем докрая мотивирани на 100% да оставим Спартак в А група. Честитя победата на Черно море, те си имат своите достойнства Мисля, че стана добър мач. Искахме да контролираме топката, да атакуваме Черно море. В голяма част от ситуациите ни, нещата не се получиха.

Всеки един мач, в който участваме се борим за три точки. Постоянно участваме в спектакли, но това не ни топли много. Мисля, че днес не заслужавахме да загубим. Вкараха ни два гола от статични положения, там изпитваме затруднения”, каза още треньорът.