Клаудия от „Ергенът” бясна на Виктор: Дано животът не ни среща повече

14.05.2025 / 11:37 2

кадри bTV

редактор Веселин Златков

След като изгуби битката за сърцето на Виктор, Клаудия от „Ергенът” призна по bTV, че се надява никога повече пътищата им да не се пресичат. Това всъщност е напълно възможно, защото той учи режисура, а тя - актьорско майсторство. Но Клаудия е толкова разочарована от него, че възможността да работят заедно е изключена.

Тя обясни, че физическото привличане между тях е било много силно, но явно вътрешната им близост не е била на такова ниво. Виктор обаче винаги е твърдял обратното пред нея в предаването.

„Сега виждам, че за него съм била само сексуален обект. Затова не му вярвам и дай Боже да не се срещнем”, коментира Клаудия в „Преди обед”.

Тя разкри също, след края на „Ергенът” има приятелски чувства към Любомира, избраницата на Виктор. Тя коментира, че последната има майчинско поведение към него, но не защото е по-възрастна, а просто защото втората излъчена двойка от риалитито има много силна приятелска връзка, наред с привличането.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
3
0
kris (преди 6 месеца)
Рейтинг: 541588 | Одобрение: 101478
От ЗАВИСТ хората стареят. От ЗЛОБА оглупяват и езиците им до кръстта.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
1
0
kjk (преди 6 месеца)
Рейтинг: 159768 | Одобрение: 17563
То и край ли имало на тая боза???;):'(Ангелче

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама