Кольо Колев за записите на Румен Радев: Надуване на медиен балон. Гешев отклонява вниманието от сериозните проблеми
Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадри: Нова Тв
„Надуване на медиен балон, учудих се, че Гешев си позволява това нещо.”
Това заяви в „Здравей, България” по Нова Тв социологът Кольо Колев, относно пуснатите записи с президента Румен Радев от Прокуратурата.
„В конституцията пише, Прокуратурата не може да се повдига наказателно производство спрямо президента. Това е заяждане на дребно и надуване на медиен балон, тъй като прокуратурата няма никакви правомощия спрямо президента. Единствено правомощия има Конституционният съд и Народното събраоние. Нищо няма да се случи повече по този случай.
Защо го прави Гешев? Вероятно някаква форма на отклоняване на вниманието от сериозоните проблеми, с които се сблъсква обществото в последното време.””, допълни Колев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

1
0
