Кошута предизвика катастрофа на пътя Добрич – Варна, 21-годишен мъж загина

17.04.2018 / 09:54 0

21-годишен мъж от град Генерал Тошево е загинал при тежка катастрофа, станала в нощта на петък срещу събота, съобщи Moreto.net.

Инцидентът е възникнал малко след 1.00 ч. по главен път Добрич – Варна, в района на село Стожер. На място е установено, че лек автомобил с английска регистрация удря внезапно излязла на пътното платно кошута. Вследствие на удара, водачът губи контрола над колата и се удря последователно в крайпътни дървета.

На място е загинал шофьорът - 21-годишен мъж от град Генерал Тошево. Возещото се в автомобила момиче на 16 г. от град Генерал Тошево е настанена в болницата в Добрич с травма на главата, контузия на бял дроб, фрактура на долен крайник, без опасност за живота.

По случая е образувано досъдебно производство – съобщиха от Областната дирекция на МВР - Добрич.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама