Костадин Ангелов разкри подробности за новия щам на коронавирус

21.12.2020 / 03:30 2

кадър bTV

Късна среща свързана с новия щам. Какво се разбра:

Здравният министър проф. Костадин Ангелов разкри подробности за новия щам на коронавирус по време на извънредна пресконференция от Летище София в малките часове на днешния ден. 

"За новия щам на коронавируса знаем със сигурност две неща: че се предава по-бързо и се влияе от новата ваксина", каза той пред журналисти на аеропорта. 

"Твърдо сме решени да опазим България от новия щам. Въпреки че има тенденция за покачване броя на излекуваните, аз още веднъж ще кажа: не искам българските граждани да са излекувани, искам да бъдат здрави”, заяви за пореден път здравният министър. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
Радослав (преди 5 години)
Рейтинг: 6309 | Одобрение: 1634
Колко удобно ,че новия щам е по-страшен ,но пък ваксината го предотвратява хахаха
Губим България ,хораааа....
0
1
Кака Слонка (преди 5 години)
Рейтинг: 21775 | Одобрение: 935
Ковид е новият щам умнико, на САРС, даже официално с еказва САРС-2. За да изчезне един вирус, той мутира от към преедаване, както в случая.
ВСЕКИ КОЙТО МИ ДИСЛАЙКНЕ КОМЕНТАР МАЙКА МУ ДА УМРЕ ДО 2 ДНИ И ДА АКО ИМА ДЕТЕ ДА ГО ПОГРЕБЕ ДО 3 ДНИ!!!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама