Крадци вилняха в тоалетната на новия търговски център в Девня

21.05.2018 / 21:26 5

Модерният общински търговски център "Марциана", който бе открит в Деня на Европа, днес остана без функциониращи мивки в тоалетната, след като неизвестни извършители откраднаха и четирите кранчета на умивалниците.

За случая ще бъде уведомена полицията, а междувременно тази вечер общински служители предприеха паралелно разследване.

Умоляват се гражданите, които разполагат с оперативно интересна информация за кражбата, да уведомят кмета Свилен Шитов във Facebook, местното полицейско управление на тел. 112 или да пишат на лични съобщения в страницата "Девня - древна и съвременна". 

Анонимността Ви е гарантирана. Информаторът, който подаде достоверна информация за извършителя на наглата кражба, ще получи възнаграждение.

Още утре ще бъдат монтирани нови водопроводни инсталации и мивките ще функционират по предназначение, съобщиха от общинската администрация в Девня.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама